Birikim Kurs sınıfları, koridorları, ofisleri ve dinlenme alanlarına kadar özel mimari tasarımlarla donatılmıştır.

BİRİKİM DIJICLASS

Birikim Kurs, dijital platformlar aracılığı ile de öğretim faaliyetlerini gerçekleştirir. Bu amaçla tasarlanan Birikim DijiClass, Birikim Kurs konseptinin destekleyici bir parçasıdır.
• Öğrenciler günün her saatinde mekandan bağımsız bir şekilde Süper Hazırlık Programına ulaşır.
• Öğrencinin öğrenme izlerinin takibiyle gerekli analizler yapılır, öğrencinin gelişimi aktif olarak gözlemlenir, gerekli önlemler alınır.

BİRİKİM VAP

(Veri Analiz Programı)

Öğrenme İzlerine Dayalı Modelin bir parçası olan bu yazılım, kişiye özgü kurs tasarımının temel dayanaklarından birisidir.
Birikim VAP’da;
• Birikimli Rehberim’in önderliğinde öğrencilerin, ilgili ölçek ve envanterlerle akademik seviyeleri belirlenir.
• Yapay zeka teknolojisiyle öğrencilerin öğrenme süreçlerindeki tüm veriler toplanır, analiz edilir, kişiye özel Birikim ReBook’lar hazırlanır.
• Analiz sonuçlarına göre Birikim Beta ve Alfa Kamplar düzenlenir.

YENİ NESİL
BİRİKİM YAYINLARI

Öğrenme İzlerine Dayalı Öğrenme Modelini bütünleyen ve değişen sınav sistemlerine göre esnek bir yapıda tasarlanmış Yeni Nesil Birikim Yayınları, konuları öğrenmeyi kolaylaştıran sorular ile sınavla uyumlu yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Yeni Nesil Birikim Yayınları estetik, öğrenciyi yormayan tasarımları, titizlikle hazırlanan içerikleri ve özgün yaklaşımlarıyla dinamik bir kaynak niteliğindedir.
Birikim Yayınları ayrıca teknolojik imkanları dikkate alarak oluşturduğu dijital yayın ağıyla kaynak seçeneklerini çoğaltmakta, sınavlara hazırlık imkanlarını kurs sınırları dışına taşımaktadır.

ÇALIŞMA ORTAMI

Birikim Kurs, öğrencilerin konforlarına uygun ve estetik açıdan kusursuz tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin ders dışında da vakit geçirip ders çalışmalarına uygun olan alanlar oluşturulmuştur. Akşam saat 22.00’a kadar açık olan enerji merkezlerinde öğrencilerimiz akademik ve sosyal açıdan zamanını verimli kullanır.

Biz Sizi Arayalım


Haber & Duyuru

Birikim Kurs Haber Duyuru

  • Birikim Kurs
  • 15.04.2022

Web Sitemiz Yayında

Devamını Oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz?